Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Usprawnienie procesów biznesowych pomiędzy firmą Alicja Januszkiewicz AMJ i jej partnerami poprzez implementację platformy B2B”

Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Projekt jest realizowany w ramach umowy o dofinansowanie numer UDA-POIG.08.02.00-02-132/12-00 z dnia 18.04.2013r.

Projekt zakłada budowę i implementację systemu B2B, który pozwoli na automatyzację współpracy pomiędzy przedsiębiorstwem AMJ Alicja Januszkiewicz a jego partnerami, głównie poprzez eliminację czynnika ludzkiego, szeroko wykorzystywanego w chwili obecnej w procesach wymiany informacji gospodarczej. Zabieg ten pozwoli zapewnić bezbłędną realizację zamówienia oraz znacznie skróci czas potrzebny na obsługę klienta procesowanego w sposób, który gwarantowałby jego wysokie zadowolenie.

Całkowita wartość projektu wynosi 748 900,00 zł, z czego dofinansowanie projektu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wynosi 356 575,00 zł.

Ważne linki:

  • Strona internetowa Unii Europejskiej: www.europa.eu

  • Strona internetowa Instytucji Zarządzającej - Ministerstwa Rozwoju Regionalnego: www.mrr.gov.pl

  • Strona internetowa Instytucji Wdrażającej - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości: www.parp.gov.pl

  • Strona internetowa Regionalnej Instytucji Finansującej - Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego: www.warr.pl

  • Serwis Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka: www.poig.gov.pl

Więcej informacji – patrz zakładka Kontakt.

Status projektu: zrealizowany.

Witryna stworzona na platformie